Apie mane ir virtuvės teatrą

Džiaugiuosi, kad užėjote į mano kulinarinį teatrą Vilniuje, kuriame visus spektaklius režisuoju, nufotografuoju ir jums parodau aš, Jorūnė. Malonu susipažinti!

Virtuvė man yra kuo tikriausias teatras, o kulinarija - meno forma. Tai, kas gimsta virtuvėje, sukutena visus pojūčius: patiekalas gali būti nepaprastai intelektualus, šeimyniškai jaukus, gali tapti bilietu ten, kur dar niekada nebuvote, gali priversti kažką jus įsimylėti (sakau iš savo patirties). Svarbiausia, kad patiekalas nepaliktų abejingų.

Visuomet stengiuosi pasirinkti pačius geriausius aktorius, nekonfliktiško charakterio, kad nesusipeštų tarpusavyje.

Stengiuosi jums pristatyti spektaklius pagal vis naują kulinarinę pjesę. O jų jau sukaupiau begalę, nes kolekcionuoju receptų knygas.

Pati kuriu ir atlieku muziką, kruopščiai parenku keramikos dekoracijas, o už pastangas kvapų efektus gaunu nemokamai.

Galiausiai, didžiulė laimė, kad mane supa patys geriausi žiūrovai. Jie ne tik skatina bandyti vis kažką naujo, dalintis tuo su kitais, bet ir paragina tobulėti, kai po premjeros išsako kritiką.

Kol Virtuvės teatro sceną gaubia uždanga, dirbu užsienio naujienų redaktore, keliauju ir mielai pabūnu žiūrove svetimose virtuvėse.

Man patinka, kad prie stalo gali būti žiūrovė, virtuvėje – režisierė. Mėgstu pabūti ir tuo, ir tuo. Todėl tinklaraštyje ir atsirado rubrika „Gastrolės“, kurioje dalinuosi įspūdžiais ir įkvėpimu iš įdomiausių kulinarinių kelionių.

Ačiū, kad sekate mano spektaklius! Labai džiaugsiuosi, jei jie atgims ir jūsų virtuvių teatruose. Jei taip įvyks, pasikvieskite mane pabūti jūsų spektaklių žiūrove!

Rašyti man, parodyti, ką patys gaminate, ir rasti įdomių skaitinių galite ir Virtuvės teatro paskyroje socialiniame tinkle Facebook: https://www.facebook.com/virtuvesteatras/

Sekite tinklaraštį Facebook

Populiarūs įrašai